Fasadinių plokščių pjaustymas

Pjaustome visų rūšių fasadines plokštes

Pjauname ir kalibruojame visų rūšių ir storių fasadines plokštes: fibrocementines, HPL, MDF, fanierą ir kt. Esant pageidavimui, plokštėse pagal Jūsų brėžinius galime išgręžti reikiamas skyles. Be to, vykdome ir nestandartinius užsakymus.

Formos, kurias pjauname

 • Tiesus pjovimas
 • Įstrižas pjovimas
 • Pjovimas per pusę (per ilgį, per aukštį arba per plotį)
 • Pjovimas 45 laipsnių kampu
 • Skylių gręžimas
 • Kalibravimas
 • Plokščių ir/ar detalių impregnavimas
 • Mėgstame ir nestandartinius užsakymus. Susisiekite su mumis!

Pjaustome profesionaliai, pramoninėmis staklėmis

Pjovimo darbai vykdomi profesionaliai gamykloje, naudojant modernias pjovimo stakles, turinčias geriausius deimantinius diskus, kurių kainos siekia net iki 3000 eur už diską. Todėl savo klientams galime garantuoti:

 • maksimalų pjovimo tikslumą (pjauname 1-2 mm paklaidos tikslumu);
 • tobulai lygias supjaustytų plokščių kraštines;
 • jokių apšerpetojusių ar nelygių kraštų;
 • didelį pjaustymo greitį. 

Šlifuojame ir impregnuojame briaunas

Supjaustę plokštes, papildomai rankiniu būdu apdirbame plokščių briaunas, taip pasiekdami tobulą kraštinės vaizdą. Be to, esant poreikiui, visas supjaustytų plokščių briaunas impregnuojame pagal plokščių gamintojo reikalavimus. Tai suteikia joms apsaugą nuo vandens įgeriamumo, o kartu ir ilgaamžiškumą.

Gręžiame ir impregnuojame skyles

Esant pageidavimui, plokštėse pagal Jūsų brėžinius galime išgręžti reikiamas skyles ir jas impregnuoti.

Užtikriname trumpus terminus

Pjovimui naudojame tik geriausius deimantinius diskus bei kitą įrangą, kurios dideli pajėgumai leidžia užtikrinti ne tik pjaustymo kokybę ir tikslumą, bet ir greitį. Per dieną galime supjaustyti ar kalibruoti 80-100 plokščių.

Apskaičiuojame ir optimizuojame išeigą

Atliekame plokščių pjovimo optimizaciją, t. y. specialia programa apskaičiuojame, kiek plokščių reikės ir kokiu būdu jas optimaliausia supjaustyti, kad būtų gautas reikalingas plokščių kiekis, patiriant mažiausiai sąnaudų.

Supakuojame, transportuojame, sandėliuojame

Paruoštas plokštes sumarkiruojame ir supakuojame į atskiras paletes reikiama eilės tvarka, ant pakuočių pažymėdami fasado brėžinių dalis. Tai itin palengvina ir pagreitina tolesnį plokščių montavimo darbą.
Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime pristatyti plokštes į reikiamą vietą. Savaitę iki pjovimo ir savaitę po pjovimo teikiame nemokamo sandėliavimo paslaugą. Galimas papildomas sandėliavimas už sutartą mokestį.

Kainos

Savo Klientams visada siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Plokščių kalibravimas/pjovimas

nuo 0,60 € + PVM už bėginį metrą

Jeigu pjaunamas/kalibruojamas didelis plokščių kiekis, kaina derinama individualiai. Susisiekite su mumis!
Gauti pasiūlymą  Plokščių pjaustymo objekte TRŪKUMAI

  Rankinio pjovimo diskų kokybė yra žema, o tarnavimo laikas itin trumpas. Todėl neretai pjovimas yra atliekamas sudilusiu disku. Tai lemia nelygias, apšerpetojusias briaunas. Be to, pjaunant objekte (vietoje), plokščių kraštinės papildomai nešlifuojamos ir neapdirbamos. Tai lemia netinkamą kokybę, nepriimtiną vaizdą ir defektus.
  Neįmanoma išlaikyti preciziško tikslumo, todėl labai dažnai pasitaiko kreivi („pabėgę“) pjovimai ir kreivos, netolygios siūlės (kraštinės).
  Neatliekamas plokščių kraštinių (briaunų) bei skylių impregnavimas. Neimpregnuotose kraštinėse ir skylėse kaupiasi drėgmė, o tai lemia netinkamą medžiagų kokybę ir darbų defektus.
  Nėra iš anksto apskaičiuojama pjovimo išeiga, ji nėra optimizuojama ir kontroliuojama. Išeigos apimtis sužinoma tik montavimo pabaigoje ir dėl didelio netinkamų pjūvių kiekio gali siekti net 15-30 %.
  Pjaustymo metu kyla labai daug dulkių, formuojasi dulkių kamuoliai. Nesant galimybių tinkamai apsaugoti supjaustytas plokštes, jos neretai pasidengia dėmėmis. Tai ypač matoma fibrocementinių plokščių pjaustymo atvejais.
  Neįmanoma pasiekti didelio pjaustymo greičio ir našumo. Tai lemia tolesnių plokščių montavimo darbų stabdymą, darbuotojų prastovas ir papildomas išlaidas, susijusias su vėlavimu ir projekto vykdymo uždelsimu.

  Plokščių pjaustymo pas mus PRIVALUMAI

  Plokštes pjaustome staklėmis, turinčiomis aukštos kokybės deimantinius diskus. Po pjūvio papildomai rankiniu būdu apdirbame, šlifuojame plokščių briaunas (kraštines), taip pasiekdami tobulai lygų kraštinės vaizdą.
  Atliekant pjovimo darbus automatizuotomis staklėmis, pasiekiamas idealus pjūvio tikslumas pagal kliento pageidavimus (pjauname 1-2 mm paklaidos tikslumu)
  Supjaustytų plokščių briaunas (kraštines) ir skyles galime impregnuoti pagal plokščių gamintojo reikalavimus. Tai suteikia joms apsaugą nuo vandens įgeriamumo, o kartu ir ilgaamžiškumą.
  Iš anksto atliekame pjovimo optimizaciją, t. y. specialia programa apskaičiuojame, kiek plokščių reikės ir kokiu būdu jas optimaliausia supjaustyti, kad būtų gautas reikalingas plokščių kiekis, patiriant mažiausiai sąnaudų. Tokiu būdu pasiekiama optimali išeiga.
  Visas supjaustytas plokštes tinkamai sandėliuojame ir apsaugome nuo galimo dulkių poveikio.
  Dėl didelio staklių našumo ir naudojamų geriausių deimantinių diskų plokščių pjaustymo tempas yra labai didelis. Galime greitai, be papildomo uždelsimo įvykdyti ir didžiausius užsakymus. Per dieną galime supjaustyti ar kalibruoti 80-100 plokščių.